Oświetlenie ML440

Ta kompaktowa i lekka wieża oświetleniowa marki Wacker Neuson oferuje wyjątkową wydajność i wysoki poziom bezpieczeństwa, ale w najbardziej konkurencyjnej cenie, dzięki czemu zapewnia najlepszy zwrot z inwestycji. Wykorzystująca specjalne błyskowe lampy metalohalogenkowe seria ML stanowi doskonały wybór do oświetlania placów budowy, do prac przy utrzymaniu dróg, kształtowania krajobrazu i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezawodne i bezpieczne, przenośne oświetlenie.

  • Lampa pulsacyjna zapewnia dłuższy okres eksploatacji i lepsze oświetlenie w porównaniu z lampą łukową. W zestawie jest również 5-częściowy maszt o maksymalnej wysokości 5 metrów.
  • Malowanie proszkowe zabezpiecza ramę i maszt przed korozją. Odpowiednia konstrukcja ułatwia korzystanie z urządzenia.
  • Standardowy uchwyt do podnoszenia maszyny za pomocą dźwigów lub haków, łatwo dostępny, szeroki hamulec nożny, obłożony antypoślizgowym materiałem.
  • Wyposażone w agregat prądotwórczy marki Wacker Neuson przeznaczony do ciężkich prac na placach budowy. Łatwy montaż / demontaż agregatu prądotwórczego. Dodatkowe szczeliny montażowe na inne markowe agregaty prądotwórcze.
  • Stabilizatory poprzeczne zapewniają niższy ciężar. Nie wymagają narzędzi, prosta obsługa.

Pakiet standardowy serii ML zawiera zestaw kół, instrukcję obsługi i katalog części zamiennych.

Post Author: atdadmin