Zagęszczarka MP15
3820 zł netto

Te zagęszczarki Wacker Neuson oferują funkcjonalność i wydajność w wyjątkowo korzystnej cenie. Kompaktowa konstrukcja umożliwia zagęszczanie gleb mieszanych w najwęższych przestrzeniach – nawet w bardzo wąskich wykopach. Rączka z tłumieniem drgań oznacza dłuższy czas pracy i mniejsze zmęczenie operatora.

  • Sprawdzona konstrukcja i technologia wykonania największego na świecie producenta zagęszczarek – marki Wacker Neuson. Płyta z żeliwa sferoidalnego i obudowa wibratora z jednego odlewu oraz specjalnie zaprojektowane łożyska wibratora minimalizują koszty serwisowe i nadają się znakomicie do pracy przy gorącym asfalcie – długowieczność i trwałość
  • Cyklonowy, 3-stopniowy system filtracji powietrza, niskie wibracje ramię-dłoń.
  • Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty ułatwiają operatorowi załadunek i rozładunek z pojazdów transportowych.
  • Standardowo dostarczany jest wytrzymały zbiornik na wodę, zapewniający operatorowi większy komfort i wyższą produktywność w każdej pracy przy asfalcie.
  • Standardowo dostarczany jest wytrzymały zbiornik na wodę, który zapewnia większy komfort pracy operatora i wyższą wydajność w każdej pracy przy asfalcie, opcjonalnie zestaw kółek do łatwego transportu.

Pakiet standardowy MP15 zawiera instrukcję obsługi i katalog części zamiennych.

Cena: 3820 zł netto

Post Author: atdadmin