Ciągnik jednoosiowy BCS 740

Model 740 PowerSafe posiada regulowaną i obracalną kierownicę, co pozwala ciągnikowi współpracować z osprzętem tylnym i przednim w szerokim zakresie dostosowując się do różnych rodzajów prac zarówno w rolnictwie, jak i przy pielęgnacji zieleni.

Możliwość podłączenia Glebogryzarki BCS ->

Możliwość podłączenia Kosiarki bijakowej ->

Ciągnik posiada nawrotnicę do szybkiej zmiany kierunku jazdy oraz mechanizm różnicowy z blokadą, co czyni go wszechstronniejszym i łatwiejszym w manewrowaniu.

Skrzynia biegów: 3 biegi do przodu i 3 do tyłu.
Niezależny wałek odbioru mocy 990 obr./min.

PowerSafe to zaprojektowane i opatentowane przez BCS sprzęgło hydrauliczne w kąpieli olejowej, polepsza osiągi i wytrzymałość ciągnika, przekazując bez większych strat moment obrotowy silnika na osprzęt współpracujący, zwiększa niezawodność, polepsza bezpieczeństwo i ochronę osobistą operatora również pod względem komfortu.

Model zapewniający największą wszechstronność wykorzystania. Idealny nośnik dla pełnej gamy oferowanych narzędzi roboczych. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w pracach uprawowych w szkółkach roślin, szklarniach i plantacjach jak też jako kosiarka, pług, zestaw transportowy (z przyczepką) czy opryskiwacz. BCS 740 jest wyposażony w niezależne hamulce na oba koła, dzięki czemu manewrowanie maszynami podczas pracy jest niezwykle łatwe a także zapewnia możliwość dowolnej konfiguracji kół (bliźniakowanie czy montaż szerokich kół stalowych z kolcami) oraz napędu gąsienicowego. Model atrakcyjny dla wypożyczalni narzędzi.

Post Author: atdadmin